CHAMPIONS LEAGUE

Αταλάντα - Παρί: Το υπέροχο γκολ του Πάσαλιτς για το 1-0

Atalanta's Mario Pasalic celebrates after scoring his team's first goal during the Champions League quarterfinal match between Atalanta and PSG at Luz stadium, Lisbon, Portugal, Wednesday, Aug. 12, 2020. (David Ramos/Pool Photo via AP) DAVID RAMOS/POOL PHOTO VIA AP

Στο 27ο λεπτό του Αταλάντα - Παρί Σεν Ζερμέν, ο Μάριο Πάσαλιτς άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Μπέργκαμο με υπέροχο φαλτσαριστό σουτ μέσα από τη μεγάλη περιοχή. (VIDEO)

Η Αταλάντα πήρε το προβάδισμα στον προημιτελικό με την Παρί Σεν Ζερμέν για το Final-8 του Champions League στο 27ο λεπτό με τον Μάριο Πάσαλιτς. O Κροάτης επιθετικός εκμεταλλεύτηκε τις κόντρες και με υπέροχο φαλτσαριστό σουτ νίκησε τον Κέιλορ Νάβας για το 1-0.