ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ: Ο Καμαρά έκανε το 2-0 για τους ερυθρόλευκους

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019-2020 / ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ / ΟΣΦΠ - ΠΑΟΚ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Ο Ολυμπιακός στο 84ο λεπτό του δεύτερου ημιτελικού του Κυπέλλου κόντρα στον ΠΑΟΚ πέτυχε και δεύτερο τέρμα με τον Καμαρά με τον δικέφαλο να διαμαρτύρεται για το ξεκίνημα της φάσης. (VIDEO)

Μετά το τέρμα του Μασούρα, τόσο ο Ολυμπιακός, όσο και ο ΠΑΟΚ έφτασαν κοντά στο γκολ. Εκείνοι, όμως, που το πέτυχαν ήταν οι ερυθρόλευκοι οι οποίοι έφτασαν στο 2-0 με τέρμα του Καμαρά στο 84ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ο Φορτούνης έβγαλε από δεξιά με τη μία στον Καμαρά, αυτός μπήκε στην περιοχή από δεξιά, ο Μαουρίσιο δεν μπόρεσε να τον κόψει, ο Αφρικανός νίκησε τον Πασχαλάκη και έκανε το 2-0.

Οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ διαμαρτυρήθηκαν για την αρχή της φάση και την εντολή που έδωσε ο τέταρτος διαιτητής, Παπαπέτρου, να μπει στον αγωνιστικό χώρο ο Φορτούνης την ώρα που η φάση παιζόταν ακριβώς μπροστά του.