ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Παναθηναϊκός - Ο.Φ. Ιεράπετρας: Άνοιξε το σκορ ο Χατζηθεοδωρίδης, ισοφάρισε ο Χίσι

ΚΥΠΕΛΛΟ / ΠΑΟ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ / EUROKINISSI)
ΚΥΠΕΛΛΟ / ΠΑΟ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Ο Παναθηναϊκός άνοιξε το σκορ στο 20' με τον Χατζηθεοδωρίδη, ο οποίος έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με το κακό του πόδι το δεξί και πέντε λεπτά μετά ισοφάρισε ο Χίσι για την Ιεράπετρα. (VIDEOS)

Στο 20' ο Παναθηναϊκός άνοιξε το σκορ με αντίπαλο την Ιεράπετρα στο ΟΑΚΑ στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας. Το γκολ ήρθε με πολύ πολύ ωραίο σουτ από τον Χατζηθεοδωρίδη, το οποίο μάλιστα ήρθε από το δεξί του πόδι, το "κακό". Πολύ ωραίο τελείωμα από τον ποδοσφαιριστή του "τριφυλλιού", ο οποίος έστειλε τη μπάλα στη δεξιά γωνία με διαγώνιο σουτ.

Η απάντηση ήρθε πέντε λεπτά μετά για τους φιλοξενούμενους με τον Χίσι. Η άμυνα του Παναθηναϊκού και ο Κότσαρης ειδικότερα δεν αντέδρασαν σωστά, αφήνοντας τον σκόρερ να ισοφαρίσει εύκολα σε 1-1 με κοντινό πλασέ ύστερα από ωραία σέντρα που βγήκε από τα δεξιά στην καρδιά της "πράσινης" άμυνας.