Λαμία - ΑΕΚ: Το γκολ-πέναλτι ισοφάρισης των Φθιωτών (VIDEO)

SUPERLEAGUE / ΛΑΜΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: EUROKINISSI)
SUPERLEAGUE / ΛΑΜΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Η Λαμία ισοφάρισε (1-1) την ΑΕΚ στο 34ο λεπτό με τον Χερόνιμο Μπαράλες ύστερα από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, για την υπόδειξη του οποίου διαμαρτυρήθηκαν οι φιλοξενούμενοι. (VIDEO)

Η AEKφιλοξενείται από τη Λαμία - live από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3- η εξέλιξη του ματς της 28ης αγωνιστικής της Super League και άνοιξε το σκορ μόλις τέσσερα λεπτά μετά από την έναρξη του ματς με τον Πέτρο Μάνταλο.

Οι Φθιώτες έφθασαν στην ισοφάριση στο 34ο λεπτό με τον Χερόνιμο Μπαράλες ύστερα από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, το οποίο υπέδειξε ο Εμμανουήλ Σκουλάς σε επαφή του Τάσου Μπακασέτα με τον Ντάνι Μπεχαράνο και για το οποίο διαμαρτυρήθηκαν έντονα οι παίκτες της Ένωσης.