Λαμία - ΑΕΛ: Προβάδισμα οι γηπεδούχοι με τον Αντέτζο

Ο Αντέτζο πανηγυρίζει γκολ του με τη φανέλα της Λαμίας απέναντι στην ΑΕΛ για την Super League Interwetten EUROKINISSI SPORTS

Η Λαμία άνοιξε το σκορ στη μάχη των ουραγών απέναντι στην ΑΕΛ σε εξ αναβολής αναμέτρηση της 21ης αγωνιστικής της Super League Interwetten, με τον Αντέτζο να βρίσκει δίχτυα για την ομάδα της Φθιώτιδας στο 33ο λεπτό (VIDEO).

Λαμία και ΑΕΛ αναμετρώνται το απόγευμα της Τετάρτης (10/3) σε εξ αναβολής αναμέτρηση για την 21η αγωνιστική της Super League Interwetten σε ένα κρίσιμο ματς και για τις δύο ομάδες στη μάχη της παραμονής, με τους γηπεδούχους να ανοίγουν το σκορ στο 33ο λεπτό.

Κόρνερ από τα αριστερά για την ομάδα του Μιχάλη Γρηγορίου εκτελέστηκε με πάσα και έγινε η σέντρα, ο Καραμάνος έκανε κεφαλιά-πάσα προς τον Τζανετόπουλο που έκανε το σουτ και υποχρέωσε τον Νάγκι σε απόκρουση, που ήταν όμως ασταθής και ο Αντέτζο δεν είχε πρόβλημα να κάνει το 1-0 με πλασέ στην ανυπεράσπιστη εστία.

Photo Credits: Eurokinissi