Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης: Ο Μανούσος και πάλι με πέναλτι το 2-2

Ο Μανούσος πανηγυρίζει με τον Μάτιτς στο Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης
Ο Μανούσος πανηγυρίζει με τον Μάτιτς στο Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης EUROKINISSI

Ο Ατρόμητος με τη δεύτερη εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γιώργου Μανούσου ισοφάρισε (2-2) εκ νέου τον Απόλλωνα Σμύρνης. (VIDEO)

Ο Απόλλων Σμύρνης προηγήθηκε δύο φορές στην αναμέτρηση που διεξήχθη στο Περιστέρι για την 9η αγωνιστική της Super League Interwetten, αλλά ο Ατρόμητος βρήκε ισάριθμες το δρόμο για την ισοφάριση.

Με τον ίδιον παίκτη, με τον ίδιο τρόπο. Ο Γιώργος Μανούσος στο 72ο λεπτό με τη δεύτερη εύστοχη εκτέλεση πέναλτι έκανε το 2-2.

Ο διαιτητής, Αθανάσιος Τζήλος, σφύριξε πέναλτι υπέρ των γηπεδούχων με τη διαδικασία της επικοινωνίας με τον VAR να κρατά έξι λεπτά. Οι φιλοξενούμενοι διαμαρτυρήθηκαν ότι πριν το φάουλ που εκτέλεσε ο Γκάλο, είχε προηγηθεί φάουλ υπέρ τους.