ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Ατρόμητος - Νότιγχαμ: Προβάδισμα με Αμεόμπι οι ρεντς

ΦΙΛΙΚΟ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ / ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: LATO KLODIAN / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Η Νότιγχαμ Φόρεστ άνοιξε το σκορ (0-1) στο 19ο λεπτό της φιλικής αναμέτρησης με τον Ατρόμητο όταν ο Σάμι Αμεόμπι εκμεταλλεύτηκε την ολιγωρία στην άμυνα των Περιστεριωτών. (VIDEO)

Ο Ατρόμητος υποδέχθηκε τη Νότιγχαμ Φόρεστ σε φιλική αναμέτρηση στο Περιστέρι και οι ρεντς άνοιξαν το σκορ μόλις δεκαεννιά λεπτά μετά την έναρξή της.

Σε εκτέλεση κόρνερ από δεξιά η άμυνα της ελληνικής ομάδας αδράνησε, ο Σάμι Αμεόμπι βρήκε κενό, έκανε την προβολή και η μπάλα πέρασε τη γραμμή πριν ο Μπάλας Μέγερι επέμβει για να την απομακρύνει. Δείτε το γκολ της αγγλικής ομάδας.