Το "καυτό" τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (17/02)
Το ποδοσφαιρικό ντέρμπι ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ, αλλά και οι τελικοί Κυπέλλου στο μπάσκετ σε Ελλάδα και Ισπανία ξεχωρίζουν στο τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (17/02).
Ποδόσφαιρο, μπάσκετ, χάντμπολ, σκι, ποδηλασία, σνούκερ και χόκεϊ συμπεριλαμβάνει το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (17/02). Σε ότι αφορά τους εγχώριους αγώνες σίγουρα ξεχωρίζει το ντέρμπι του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ στο ποδόσφαιρο, αλλά και ο τελικός του Κυπέλλου στο μπάσκετ.
Στο εξωτερικό υπάρχουν πολλοί αγώνες με ενδιαφέρον, όμως το μεγάλο ματς της Μπαρτσελόνα με τη Ρεάλ Μαδρίτης για τον τελικό του Copa del Rey στο μπάσκετ τραβά πάνω του όλα τα βλέμματα.
ΤΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΕΛΛΑΔΑ
Super League
15:00 AEΛ - Ξάνθη Novasports 1HD
17:15 Λεβαδειακός - Παναιτωλικός Novasports 2HD
18:00 Αρης - Πανιώνιος ΕΡΤ1
19:30 Ολυμπιακός - ΑΕΚ Novasports 1HD
Football League
15:00 Ηρακλής - Κέρκυρα ΕΡΤ3
ΙΣΠΑΝΙΑ
LaLiga Santander
13:00 Ρεάλ Μαδρίτης-Τζιρόνα COSMOTE SPORT 2 HD
17:15 Βαλένθια-Εσπανιόλ COSMOTE SPORT 2 HD
19:30 Βιγιαρεάλ-Σεβίλη COSMOTE SPORT 2 HD
21:45 Μπέτις-Αλαβές COSMOTE SPORT 2 HD
ΙΤΑΛΙΑ
Serie A
13:30 ΣΠΑΛ - Φιορεντίνα Novasports 3HD
16:00 Έμπολι - Σασουόλο Novasports 5HD
16:00 Ουντινέζε - Κιέβο Βερόνα Novasports 4HD
16:00 Τζένοα - Λάτσιο Novasports 3HD
19:00 Ίντερ - Σαμπντόρια Novasports 3HD
21:30 Νάπολι - Τορίνο Novasports 2HD
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Bundesliga
16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ COSMOTE SPORT 3 HD
19:00 Λεβερκούζεν-Φορτούνα Ντίσελντορφ COSMOTE SPORT 3 HD
Bundesliga 2
14:30 Κίελο-Γκρόιτερ Φιρτ COSMOTE SPORT 8 HD
ΟΛΛΑΝΔΙΑ
Eredivisie
13:15 Άγιαξ - Μπρέντα Novasports 4HD
ΑΓΛΛΙΑ
Championship
15:00 Μπλάκμπερν - Μίντλεσμπρο Novasports 2HD
ΓΑΛΛΙΑ
Ligue 1
22:00 Σεντ Ετιέν - Παρί Σεν Ζερμέν Novasports 3HD
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
Liga NOS
22:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπράγκα COSMOTE SPORT 1 HD
ΜΠΑΣΚΕΤ
Ελλάδα
Τελικός Κυπέλλου
17:00 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ ΕΡΤ2
Ισπανία
Τελικός ACB Copa del Rey
20:30 Ρεάλ Μαδρίτης Μπαρτσελόνα COSMOTE SPORT 7 HD
ΧΑΝΤΜΠΟΛ
Handball Premier
17:00 Ολυμπιακός - Διομήδης ΕΡΤ3
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
18:00 CLASICA DE ALMERIA Eurosport 2
NHL
19:30 Rangers - Penguins FOX Sports
ΣΚΙ
Παγκόσμιο Κύπελλο
10:30 Σκι ανώμαλου δρόμου Eurosport 2
11:30 Αλπικό σκι Eurosport 1
12:15 Ελεύθερο σκι Eurosport 2
13:15 Σκι ανώμαλου δρόμου Eurosport 1
15:00 Αλπικό σκι Eurosport 1
16:45 Άλμα με σκι Eurosport 1
19:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου Eurosport 1
22:45 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου Eurosport 1
Σνούκερ
14:45 Σνούκερ: Οπεν Ουαλίας Eurosport 2
20:45 Σνούκερ: Οπεν Ουαλίας Eurosport 2