ΣΤΗΛΕΣ

Προπονητής παρακαλούσε γονατιστός για 6 λεπτά καθυστερήσεις!

Ο τεχνικός της ΤΣΣΚΑ Σόφιας, Νέστερ Ελ Μαέστρο, έγινε viral στην γειτονική χώρα καθώς παρακαλούσε γονατιστός τον τέταρτο διαιτητή να δώσει παραπάνω λεπτά καθυστερήσεων για να σκοράρει η ομάδα του.

Τι μπορεί να κάνει ένας άνθρωπος για να αυξήσει τις πιθανότητες του να σκοράρει. Μέχρι και να παρακαλάει γονατιστός για λίγα λεπτά παραπάνω...

Στην αναμέτρηση της ΤΣΣΚΑ Σόφιας κόντρα στην Λουντογκόρετς είδαμε μία ιδιαίτερα υπερβολική αντίδραση από τον προπονητή της πρώτης, Νέστερ Ελ Μαέστρο, κατά την διάρκεια των καθυστερήσεων.

Με το σκορ στο 1-1, ο τέταρτος διαιτητής έδειξε δύο λεπτά καθυστερήσεων, αλλά αυτό φαίνεται πως απογοήτευσε τον κόουτς της γηπεδούχων, καθώς ήθελε παραπάνω χρόνο έτσι ώστε να καταφέρει η ομάδα του να πετύχει και ένα δεύτερο τέρμα.